foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
669 135 602
konkurs@chorjozefa.pl

Festiwal Kolędowy

OFIARODAWCY 2022

Firmy i instytucje

Parafia pw. św. Józefa w Zabrzegu

Sołtys i Rada Sołecka Zabrzega

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

AKCES BK sp. z o.o.

Frezcom, Wioletta i Tomasz Borkowscy

Stowarzyszenie Przyjazny Zabrzeg

Maritum Language Services

Przedszkole im. św. Dzieci z Fatimy w Ligocie

Restauracja "Irlandia"

Restauracja "Kredensik"

PPH "Papirus" Jolanta Zięba

 

Ofiarodawcy indywidualni:

ks. prob. Krzysztof Szopa

ks. wik. Krzysztof Gworek

Parafianie Zabrzescy

Grażyna i Leszek Czarneccy

Helena i Andrzej Puskarczyk

Monika i Krzysztof Jarczok

Maria Grygierczyk

Anna Przybyła

Maria Czylok z rodziną

Chórzyści Chóru Św.Józefa z rodzinami

 

 

Wsparcie techniczne:

Łukasz Krzymiński

Jacek Kroczek

Łukasz Wróblewski

ARNAP Sp. z o.o.

 

TRANSMISJA LIVE

Przesłuchania konkursowe - Sobota 15.01.2022

Koncert: "Kolęda zawsze młoda" - Sobota 15.01.2022, godz. 19:15

Koncert galowy - Niedziela 16.01.2022, godz. 17:30

   Witamy Państwa na stronie Festiwalu Kolędowego

ZABRZEG 2022

 

Laureaci

IX Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek

 

GRAND PRIX – Piotr Klima (kat. młodzieżowa 11-15)

 


Nagroda za najpiękniejsze wykonanie tradycyjnej polskiej kolędy – Julia Góra za kolędę: „Gdy się Chrystus rodzi”

Nagroda specjalna dla najlepszego reprezentanta Zabrzega ufundowana przez Stowarzyszenie „Przyjazny Zabrzeg” – Liliana Filapek




 Kategoria JUNIOR do 10 lat:

I miejsce ex aequo: Nadia Wolner,

I miejsce ex aequo: Jagoda Pala

II miejsce ex aequo: Paulina Knapik

II miejsce ex aequo: Mikołaj Adamowicz

III miejsce: Maja Szkucik

Wyróżnienia: Liliana Filapek, Maksymilian Piwko, Lena Piszczek, Barbara Strządała

 

Kategoria MŁODZIEŻ (11-15 lat):

I miejsce: Julia Góra

II miejsce ex aequo: Agata Kuna

II miejsce ex aequo: Milena Kluczyńska

III miejsce: nie przyznano

 

Kategoria DOROŚLI (16-39 lat):

I miejsce: Sebastain Micor

II miejsce: Honorata Małys

III miejsce ex aequo: Marta Szczepanek

III miejsce ex aequo: Oliwia Lach

 

Kategoria 40+:

I miejsce: Anna Fabia

II miejsce: John Horwat

Kategoria Zespołowa:

I miejsce ex aequo: Zespół Śpiewaczy "Echo Łysicy" z Bielin

II miejsce ex aequo: Schola IMANI

II miejsce: Chór młodzieżowy Per Spasso

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: Śpiewające nutki, Kwartet FESTIVO

 

Kategoria PRZEŁAMYWANIE BARIER:

I miejsce: Aleksandra Hofman

II miejsce: Łukasz Zyzak

III miejsce: Kacper Cieślik

III miejsce: Maria Fabia

 

 

 WSZYSTKIM LAUREATOM GRATULUJEMY!!!

 

A WSZYSTKICH ZAPRASZAMY ZA ROK!!!

 

 

 

 

 

PATRONAT

PATRONAT HONOROWY:
    Ksiądz Biskup Roman Pindel

    Biskup Bielsko-Żywiecki
herb_bp_Roman_Pindel

 

PATRONAT MIASTA I GMINY:
    Marian Błachut

    Burmistrz Czechowic-Dziedzic
herb_czdz